Mūzikas un radošuma nodarbības vismazākajiem!

Sparni web1

Vienreizēja iespēja Rīgā, Svētās Ģimenes Mājā, apgūt mūzikas un radošuma nodarbības vismazākajiem!

Kopā ar skolotājiem un draugiem no Vācijas mācāmies Svētās Ģimenes Mājā apgūt mūzikas un radošuma prasmes vismazākajiem. Jau ir notikušas 5 nodarbības un esam patīkami pārsteigti par mūzikas īpašo skaistumu un gudrību. To esam sapratuši, ka mūzika ir viens no emocionālās inteliģences pamatnosacījumiem. Mūzika ir kustība, ritms, sirdspuksti. Visjaunākais bērniņš ir gatavs iet mūzikas attīstības ceļu. -  bērns pirms dzimšanas jau dzirdējis skaņas - sirdspukstu ritmi, elpošanas ritmi rada drošību, pie tā bērns ir pieradis, piedzimstot bērns klausās mātes dziedāšanu un jūtas drošībā. Svarīgi šīs izjūtas attīstīt un pilnveidot, izmantojot mūzikas brīnumaino spēku!

Mūzikas skaņas, nopietni ietekmē mazā cilvēka vērtību sistēmu veidošanos un vecākiem ir unikāla iespēja labvēlīgi iespaidot bērna iekšējo pasauli - tāpēc ir svarīgi nepalaist to garām, izmantot iespēju, pacensties kļūt tuvākiem ar savu bērnu, tā sniedzot atbalstu mazulīšiem šajā īpašajā vecumposmā.

AICINĀM PIEVIENOTIES MŪSU PULKAM!

Nodarbības atbalstīta vācu katoļu labdarības fonds Renovabis

Pieteikties: m. Diāna 26177063 un Inga 28333236.

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

facebook1

t1

                   Biedrība “Svētās Ģimenes Māja”

              Reģistrācijas nr.: 40008172864
              Juridiskā adrese: Klostera iela 5, Rīga, LV-1050
               Konta Nr.: LV28HABA0551038657602
               Banka: AS "Swedbank"
               Bankas kods: HABALV22

Svētās Ģimenes Māja © 2018

Service from ChukmasoffⒸ